Maakbaar Leuven: Herstellen start hier!

Events Calendar

September,
2020
September 2020
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
31 1 Tuesday, 01 September 2020 2 Wednesday, 02 September 2020 3 Thursday, 03 September 2020 4 Friday, 04 September 2020 5 Saturday, 05 September 2020 6 Sunday, 06 September 2020
7 Monday, 07 September 2020 8 Tuesday, 08 September 2020 9 Wednesday, 09 September 2020 10 Thursday, 10 September 2020 11 Friday, 11 September 2020 12 Saturday, 12 September 2020 13 Sunday, 13 September 2020
14 Monday, 14 September 2020 15 Tuesday, 15 September 2020 16 Wednesday, 16 September 2020 17 Thursday, 17 September 2020

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784
18 Friday, 18 September 2020 19 Saturday, 19 September 2020 20 Sunday, 20 September 2020
21 Monday, 21 September 2020 22 Tuesday, 22 September 2020 23 Wednesday, 23 September 2020 24 Thursday, 24 September 2020 25 Friday, 25 September 2020 26 Saturday, 26 September 2020

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784
27 Sunday, 27 September 2020
28 Monday, 28 September 2020 29 Tuesday, 29 September 2020 30 Wednesday, 30 September 2020 1 2 3 4
Show events from all categories


Agenda

02 apr 2021;
07:00PM - 09:00PM
Dr. Repair: Elektrische Voedingen
08 apr 2021;
08:00PM - 09:30PM
OnlIne RC
07 mei 2021;
07:00PM - 09:00PM
EHBO elektrische apparaten WS1
11 mei 2021;
08:00PM - 09:30PM
OnlIne RC
20 mei 2021;
07:00PM - 09:00PM
Dr Repair: Audio Herstellen

Nieuwsbrief

Schrijf je in!
Please wait

Go to Top