Maakbaar Leuven: Herstellen start hier!

Events Calendar

May,
2019
May 2019
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
29 30 1 Wednesday, 01 May 2019 2 Thursday, 02 May 2019 3 Friday, 03 May 2019 4 Saturday, 04 May 2019 5 Sunday, 05 May 2019
6 Monday, 06 May 2019 7 Tuesday, 07 May 2019 8 Wednesday, 08 May 2019

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784
9 Thursday, 09 May 2019 10 Friday, 10 May 2019 11 Saturday, 11 May 2019 12 Sunday, 12 May 2019
13 Monday, 13 May 2019 14 Tuesday, 14 May 2019 15 Wednesday, 15 May 2019 16 Thursday, 16 May 2019 17 Friday, 17 May 2019 18 Saturday, 18 May 2019 19 Sunday, 19 May 2019
20 Monday, 20 May 2019 21 Tuesday, 21 May 2019 22 Wednesday, 22 May 2019 23 Thursday, 23 May 2019 24 Friday, 24 May 2019 25 Saturday, 25 May 2019

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784
26 Sunday, 26 May 2019
27 Monday, 27 May 2019 28 Tuesday, 28 May 2019 29 Wednesday, 29 May 2019 30 Thursday, 30 May 2019 31 Friday, 31 May 2019 1 2
Show events from all categories


Agenda

15 Dec 2019;
02:00PM - 05:00PM
Repair Café met Geefplein- Hof Ter Vlierbeke
21 Dec 2019;
09:30AM - 11:30AM
Repair Café - Herent
18 Jan 2020;
02:00PM - 05:00PM
Repair Cafe - Maakbar
19 Jan 2020;
02:00PM - 05:00PM
Repair Café Haacht

Nieuwsbrief

Schrijf je in!
Please wait

Doe mee

Burgers, organisaties en bedrijven zijn samen aan zet. Doe jij ook mee?

Contacteer ons

Go to Top