Maakbaar Leuven: Herstellen start hier!

Events Calendar

February,
2019
February 2019
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
28 29 30 31 1 Friday, 01 February 2019 2 Saturday, 02 February 2019

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784
3 Sunday, 03 February 2019
4 Monday, 04 February 2019 5 Tuesday, 05 February 2019 6 Wednesday, 06 February 2019 7 Thursday, 07 February 2019 8 Friday, 08 February 2019 9 Saturday, 09 February 2019

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784
10 Sunday, 10 February 2019
11 Monday, 11 February 2019 12 Tuesday, 12 February 2019 13 Wednesday, 13 February 2019 14 Thursday, 14 February 2019

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784
15 Friday, 15 February 2019 16 Saturday, 16 February 2019

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784
17 Sunday, 17 February 2019
18 Monday, 18 February 2019 19 Tuesday, 19 February 2019 20 Wednesday, 20 February 2019 21 Thursday, 21 February 2019 22 Friday, 22 February 2019 23 Saturday, 23 February 2019

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784

Notice: Undefined property: EventCalendarCell_flat::$sunfw_template in E:\HostingSpaces\Vanbreus\maakbaarleuven.be\wwwroot\plugins\system\sunfw\includes\overwrite\j3x\libraries\legacy\view\legacy.php on line 784
24 Sunday, 24 February 2019
25 Monday, 25 February 2019 26 Tuesday, 26 February 2019 27 Wednesday, 27 February 2019 28 Thursday, 28 February 2019 1 2 3
Show events from all categories


Agenda

21 Dec 2019;
09:30AM - 11:30AM
Repair Café - Herent
18 Jan 2020;
02:00PM - 05:00PM
Repair Cafe - Maakbar
19 Jan 2020;
02:00PM - 05:00PM
Repair Café Haacht
25 Jan 2020;
10:00AM - 01:00PM
Repair Café Wijgmaal

Nieuwsbrief

Schrijf je in!
Please wait

Doe mee

Burgers, organisaties en bedrijven zijn samen aan zet. Doe jij ook mee?

Contacteer ons

Go to Top